Blog o rýchlych online pôžičkách | Credy

Blog o rýchlych online pôžičkách

22

december

2014

Rýchla finančná pomoc pre zadlžených

Ľudia s dlhmi a negatívnou úverovou históriou často nemôžu požiadať banku o peniaze. Riešením pre nich je obrátiť sa na nebankové finančné spoločnosti. Týmto spôsobom môžu získať potrebné financie na splácanie iných záväzkov a vyhnúť sa exekúcii.

Málo spoločností sa zaujíma o požičiavanie peňazí zadlženým ľuďom. Problémom je najmä skutočnosť, že tento typ klientov je väčšinou pod správou exekútora. Z dôvodu veľkého rizika musia klienti počítať s tým, že spoločnosti, ktoré im poskytujú úver, sa budú chcieť chrániť. Napríklad prostredníctvom zriadenia hypotéky na dom alebo byt. Taktiež sa môže úver predražiť.

16

december

2014

Kto má najrýchlejšiu pôžičku na internete?

Pôžičky cez internet sa v posledných rokoch stali veľmi populárnymi. To najmä vďaka rýchlosti, s akou úverové spoločnosti rozhodujú o udelení pôžičky, krátkosti času, za ktorý má zákazník peniaze na účte. Ako skontrolovať, či je vybraná firma naozaj rýchla?

Najlepšie úverové spoločnosti kladú veľký dôraz na zákaznícky servis. Dnes sa počíta predovšetkým čas medzi požiadaním o pôžičku a momentom, keď máš peniaze na účte a môžeš ich používať. Finančné inštitúcie sa snažia vytvárať intuitívny priestor, ktorý je prehľadný a rýchlo v ňom nájdeš všetky potrebné informácie, ako napríklad celkové náklady na úver. Poskytovanie dostatočných informácií je jasný signál, že ide o dôveryhodnú spoločnosť.

12

december

2014

Ako si vybrať pôžičku cez internet

Záujem spotrebiteľov o bankové aj nebankové úvery je stále veľmi vysoký. Na trhu sa zvyšuje najmä podiel spoločností, ktoré ponúkajú pôžičky cez internet. Ako si rozumne vybrať tú správnu?

Pôžičky cez internet alebo SMS sa nazývajú aj fínske pôžičky, šité na mieru záujemcom. Žiadosť a jej následné schvaľovanie sú vybavené expresne rýchlo a bez zbytočných formalít. Po vyplnení formulára čaká zákazník zhruba hodinu, pri niektorých spoločnostiach je to len pár minút. Celá komunikácia prebieha cez internet, preto je potrebné minimalizovať riziko. Ako na to?

Potrebuješ peniaze do hodiny?

-
+
-
+
Chcem peniaze
Všetky dáta sú šifrované