Ako ti Credy pomôže vybrať najlepšiu online pôžičku?

Nevieš, ktorú rýchlu pôžičku si vybrať a ktorým poskytovateľom dôverovať? Credy ti poradí!
Výber rýchlej online pôžičky bude vďaka Credy hračkou. Pomôže ti vybrať solídneho poskytovateľa a tú najvýhodnejšiu pôžičku, keď potrebuješ vyriešiť momentálny nedostatok peňazí.
Zároveň ide o najrýchlejší spôsob, ako požiadať o pôžičku až 350 €. Vyberieš si svoju online pôžičku, vyplníš kontaktný formulár a náš systém ho prepošle poskytovateľovi. Online systém Credy totiž automaticky vyberá pôžičky a zbiera žiadosti 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

1

Vyber si sumu aj dobu splácania

Vyber si sumu a dobu splácania, akú potrebuješ, pomocou posuvníkov na online kalkulačke. Credy ti ihneď ukáže, z ktorých férových online pôžičiek a SMS pôžičiek si môžeš vyberať.

img
2
Chcem pôžičku ihneď
img

Požiadaj o pôžičku

Požiadaj o rýchlu online pôžičku rovno na našom webe Credy, zadaním osobných údajov do kontaktného formulára. Čaká ťa len pár krokov, ktoré zvládneš v priebehu pár minút. Stačí, keď máš pri sebe občiansky preukaz, mobilný telefón, alebo prístup k internetovému bankovníctvu.

3

Over svoju identitu

Aby sme mohli overiť, že o pôžičky žiadaš naozaj ty, budeš vyzvaný, aby si vykonal overenie svojej identity pomocou internetového bankovníctva alebo identifikáciou pomocou SMS kódu. Každý poskytovateľ online pôžičiek môže požadovať iný spôsob identifikácie.

img
4
img

Peniaze sú na tvojom účte

Po schválení žiadosti zo strany poskytovateľa a potvrdení tvojej identity sa už môžeš tešiť na peniaze. Rýchlosť pripísania jednotlivých pôžičiek na tvoj účet sa môže líšiť, ale pri tých najlepších už môžeš mať rýchlu online pôžičku na svojom konte k dispozícii do 10 minút.

A to je skutočná prednosť Credy – vďaka modernej technológii a automatizovanému systému je celý proces vyhľadávania tej najlepšej pôžičky, žiadania o pôžičku, overovania identity aj čerpania peňazí zrýchlený na maximálnu úroveň.